Home.

Over Sontech.

Ruimteakoestiek.

 Industriële lawaaibestrijding .

Akoestische materialen.

Sontech Lawaaibestrijding is lid van:

Sonodamp geluidschermen tegen water

In 2009 realiseerde Sontech Lawaaibestrijding 18 stuks geluiddempers op koeltorens van een aluminiumfabriek. Hierdoor werd het geluidniveau met ca. 15 dB(A) gereduceerd. Na de sanering van diverse geluidbronnen werden andere bronnen bepalend te worden voor het totale geluidniveau naar de directe omgeving van de fabriek.

 

 

Één van deze bronnen bleek het vallend water van de koeltorens te zijn. Gesitueerd direct aan een rivier werd het geluid gereflecteerd en op grote afstand waargenomen.

Drie Sonodamp geluidisolerende en –absorberende schermen zijn geplaatst om het geluidniveau te reduceren.

Door te werken met Sonodamp akoestische panelen zijn de geluidschermen snel en efficiënt gemonteerd. De buitenbeplating is voorzien van een HPS plastisol coating om het materiaal beter te beschermen.

Het vallend water is door het plaatsen van de geluidschermen gemiddeld met ca. 18 dB(A) gereduceerd.

Gerelateerd

Geluidscherm

Aleris Aluminium Duffel steeds stiller voor omwonenden