Home.

Over Sontech.

Ruimteakoestiek.

 Industriële lawaaibestrijding .

Akoestische materialen.

Sontech Lawaaibestrijding is lid van:

Receptie Kompaan en De Bocht akoestisch verbeterd

De entree van het gebouw van jeugdhulpverlener Kompaan en De Bocht te Goirle heeft een kenmerkend atrium over de gehele hoogte van 5 verdiepingen. Een indrukwekkende binnenkomst met een akoestisch probleem voor de receptionisten / telefonisten die achter de balie hun dagelijkse werkzaamheden verrichten. Sontech Lawaaibestrijding werd, na eerder akoestische problemen in het pand te hebben opgelost, opnieuw benaderd om een kostenefficiënte oplossing te realiseren.

Het atrium is slechts één van de akoestische uitdagingen bij de receptie. Achter de receptie is de ingang naar een grote conferenentieruimte en het bedrijfsrestaurant. Met geluid dat van alle kanten komt is de receptie een klankkast.

Gekozen is om het geluid in deze klankkast te absorberen door het aanbrengen van laaghangende akoestische elementen. Tevens is de opening voor de receptie verkleind door bestaande glaswanden te verlengen. De receptionisten ervaren de akoestische resultaten als zeer positief.